Mobirise

Farby termoizolacyjne

Technologia termicznej farby tworzy barierę termiczną, która odbija ciepło po wyschnięciu farby lub powłoki. Tak więc nieruchomości w gorącym klimacie oszczędzają energię i pieniądze na rachunkach za klimatyzację, gdy ściany zewnętrzne i dachy są powlekane, ponieważ mniej ciepła słonecznego przenika przez te powierzchnie do budynków. I odwrotnie, nieruchomości w chłodniejszym klimacie np. Polsce mogą szczędzać energię i pieniądze na rachunkach za ogrzewanie, gdy ściany wewnętrzne i zewnętrzne mogą być malowane produktami termicznymi i izolacyjnymi. 


Wobec powyższego straty ciepła są zmniejszone. Inną ważną cechą naszych farb termoizolacyjnych jest to, że problemy z kondensacją są radykalnie zmniejszone lub całkowicie wyeliminowane dzięki ekoinnowacyjnym rozwiązaniom produktowym.

W naszej ofercie znajdują się farby termiczne do dachów, farby izolacyjne i odbijające ciepło do ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkty można stosować do różnych powierzchni np. beton, keramzyt, drewno, metal. Przejrzyj naszą ofertę już dziś, aby odkryć kolejną generację technologii termicznej w farbach lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania zaleceń dotyczących produktów w zależności od określonych warunków i wymagań.

Nasz Dział Badawczo-Rozwojowy rekomenduje produkty dwóch firm, które stosują różne technologie. 

© BUDWOD 2022 . Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made with ‌

Offline Website Software