BUDWOOD

O nas  

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego BUDWOD Spółka z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1988 roku.
Od początku swojej działalności zajmuje się kreowaniem, tworzeniem i komercjalizacją ekoinnowacyjnych rozwiązań w budownictwie i ochronie środowiska. Realizując strategię rozwoju firmy współpracujemy z biurami architektonicznymi, konstrukcyjnymi, deweloperami
i przedsiębiorcami; oferując im udział we wdrażaniu nowatorskich w skali światowej rozwiązań zarówno w zakresie rozwoju i wdrażania technologii, jak i możliwości ich finansowania.

Reagując na zapotrzebowanie rynku stworzyliśmy własną markę KERCHAUS - keramzytowe prefabrykowane domy nowej generacji z ekoinnowacyjnymi rozwiązaniami dla świadomych ekologicznie Klientów.

Szczególny nacisk kładziemy na ich energooszczędność, solidne wykonanie, bezpieczeństwo oraz zmniejszenie do niezbędnego minimum śladu węglowego. Wygoda i funkcjonalność to główna cecha naszych domów. Budujemy domy z keramzytu parterowe z użytkowym poddaszem jak również bliźniaki o różnej wielkości, domy z keramzytu o klasyczne i nowoczesnej architekturze. Krótki czas inwestycji jest obecnie bardzo ważny dla naszych Klientów, dlatego skróciliśmy czas jego budowy do 90 dni od wejścia na budowę.

Dla Klientów, wynajdujemy optymalne rozwiązania technologiczne i finansowe.

Misją BUDWOD Sp. z o.o. jest dostarczanie ekoinnowacyjnych technologii i rozwiązań w budownictwie i ochronie środowiska, które harmonijnie łączą się z otoczeniem i pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

© BUDWOD 2022 . Wszelkie prawa zastrzeżone.

Built with ‌

HTML Website Creator