Profesjonalny drenaż

drenażDziałamy w branży od wielu lat, dlatego możemy Państwu zaoferować skuteczny i w pełni profesjonalny drenaż. Posiadamy ogromne doświadczenie, potwierdzone realizacją dużej liczby projektów. Przyjmujemy zlecenia dotyczące prywatnych posesji, jak również budynków użyteczności publicznej. Skorzystanie z naszej propozycji zapewni Państwu, ochronę fundamentów przed wilgocią, która będzie funkcjonowała bez zarzutów przez wiele lat. Warto dodać, że w przypadku budynków, przy których cały czas zalega woda, drenaż jest koniecznością, której pod żadnym pozorem nie można pomijać. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak prezentuje się sytuacja w pobliżu budynku, nasi specjaliści dokonają oględzin i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Drenaż w najlepszym wydaniu 

 Wykonanie ściśle dopasowanej do danego domu instalacji, złożonej z wielu specjalistycznych i odpowiednio połączonych elementów, nosi nazwę drenaż. Zadaniem całości staje się odprowadzenie wody na odległość, które nie będzie stanowiła żadnego zagrożenia dla fundamentów budynku. Dzięki temu konstrukcja będzie w znakomity sposób chroniona przed niszczącymi działaniami wilgoci. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi, które zostaną wykonane w profesjonalny sposób. Na wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę, dajemy wieloletnią gwarancję jakości.

Drenaż zewnętrzny i wewnętrzny

 Drenaż zewnętrzny najczęściej wykonuje się w czasie stawiania domu, gdy pojawiają się problemy ze zbyt dużą ilością wody w części fundamentowej. Wykonanie tego rodzaju drenażu wiąże się z koniecznością użycia filtracyjnej obsypki dookoła rur drenażowych. Idealnym materiałem są kruszywa o średnicy od 16 do 32 mm. Następnie rury zostają zabezpieczone geowłókniną. Takie działania umożliwiają skierowanie wody w dogodnym kierunku, zapewniając odpowiedni przepływ. Drenaż wewnętrzny stosuje się na obszarze piwnicy budynku. Najbardziej korzystnym sposobem staje się zrobienie wykopów pod posadzką. Kolejnym krokiem jest montaż rur drenażowych wzdłuż ścian i w paru liniach, które będą równoległe do krótszego boku budynku. Połączenie całości z izolacją zagwarantuje uzyskanie pożądanego efektu.

Wszystkie działanie jakie wykonujemy zawsze dostosowujemy do warunków technicznych w danym budynku. Dodatkowo trzymamy się ściśle, ustalonych z Państwem założeń dotyczących realizacji drenażu.

Dlaczego warto wybrać firmę BudWod do wykonania drenażu?

 Stawiamy na pełen profesjonalizm i gwarantujemy, że Państwa dom zostanie ochroniony przed wodą gruntową. Dzięki temu budynek nie będzie narażony na skutki przedostawania się wilgoci do wewnątrz. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a do wykonania prac używamy wysokiej jakości materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znakomitą kadrę, wyposażoną w specjalistyczne narzędzia. Wykonany przez nasz drenaż spełni swoje zadania w stu procentach i będzie sprawnie funkcjonował przez wiele lat. Stawiając na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że realizacja zlecenia zostanie wykonana solidnie, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny.